Brainport Industries Holland Innovative Koninklijke Metaalunie Mikrocentrum Nevat
  • Dutch Industrial Supply Pavilion

    Van 24 t/m 28 april 2017 vindt de Hannover Messe plaats. Voor de vierde keer zullen de organisaties, Nevat, Koninklijke Metaalunie, Holland Innovative, Brainport Industries en Mikrocentrum de handen ineen slaan om Hal 4 oranje te kleuren.

Er is één aanmeldpunt en één aanspreekpunt voor vragen namens de samenwerkende partners.

 

Met vragen kunt u zich wenden tot:

Richard Schuitema of Ivonne Dentjens van de Koninklijke Metaalunie

telefoonnummer: 030-6053344

e-mail: hannovermesse@metaalunie.nl

 

Wilt u toch liever eerst uw contactpersoon binnen de verantwoordelijk organisatie spreken dan kan dat via onderstaande contactgegevens:

 

Brainport Industries

John Blankendaal, 06-52632936
j.blankendaal@brainportindustries.nl


Jolanda Leenhouts, 06-51178334
j.leenhouts@brainportindustries.nl

 

Holland Innovative

Hans Meeske, 06–20619096
hans.meeske@holland-innovative.nl

 

Mikrocentrum

Lars Benesch 06-22486092
l.benesch@mikrocentrum.nl

Jan van Moorsel 06-53967648
j.moorsel@mikrocentrum.nl

 

NEVAT

Kees de Schipper, 06–1028320
kees.de.schipper@fme.nl