Brainport Industries Holland Innovative Koninklijke Metaalunie Mikrocentrum Nevat
  • Dutch Industrial Supply Pavilion

    Van 24 t/m 28 april 2017 vindt de Hannover Messe plaats. Voor de vierde keer zullen de organisaties, Nevat, Koninklijke Metaalunie, Holland Innovative, Brainport Industries en Mikrocentrum de handen ineen slaan om Hal 4 oranje te kleuren.

Hannover Messe
Dutch Industrial Supply Pavilion

24 t/m 28 april 2017  
Deutsche Messe, Hannover
Meer Informatie Gratis toegang

Standbouw

Voor het Nederlandse  paviljoen, maken we gebruik van één standbouwer. The Inside gaat de standbouw voor het Nederlandse collectief verzorgen. De standbouw wordt zoveel mogelijk aangepast op de wensen van de deelnemers van het collectief.

Klik op de link voor een sfeerimpressie van de standbouw van 2016 hier.

De kosten voor u

Voor een individuele bedrijfsstand: standruimte, standbouw, aanmeldbedrag, marketingbijdrage, stroom, afval, water, schoonmaak, inrichting catering en vermelding in exposantenbrochure circa € 575,- per m2 excl. BTW.

Voor een tabletop op het innovatieplein betaalt u een all-in tarief. De exacte kosten zijn nog niet bekend; wel is duidelijk dat dit bedraf tussen de €2500 en €3200 komt te liggen voor een kubus op 2m2 exporuimte.

Contact en meer informatie:

Voor vragen over het Nederland Collectief of over de inschrijving kunt u contact opnemen met Richard Schuitema of Ivonne Dentjens van de Koninklijke Metaalunie: 030 - 605 33 44, hannovermesse@metaalunie.nl

Voor meer informatie neemt u contact op met Hannover Consultancy B.V., de Nederlandse vertegenwoordiging van de Deutsche Messe AG. www.hannoverconsultancy.nl of neem contact op met Meghan Schenau: tel: + 31 184 69 30 50

Wilt u toch liever eerst uw contactpersoon binnen de verantwoordelijk organisatie spreken dan kan dat via onderstaande contactgegevens:

Brainport Industries

John Blankendaal, 06 - 52632936
j.blankendaal@brainportindustries.nl

Jolanda Leenhouts, 06 - 51178334
j.leenhouts@brainportindustries.nl

Holland Innovative

Hans Meeske, 06 - 20619096
hans.meeske@holland-innovative.nl

Mikrocentrum

Lars Benesch, 06 - 22486092
l.benesch@mikrocentrum.nl

Jan van Moorsel, 06 - 53967648
j.moorsel@mikrocentrum.nl

NEVAT

Kees de Schipper, 06 - 11028320
kees.de.schipper@fme.nl